Ріпки на Чернігівщині. Фото: kashtan.media

Ворог посилює обстріли Чернігівщини

Голова Чернігівській області В’ячеслав Чаус оприлюднив на своєї фейсбук-сторінці відеозвернення, в якому розповів про збільшення обстрілів північної частини Чернігівщини з боку ворога. Також він закликав не відвідувати ліси, оскільки це небезпечно та заборонено.

Чаус наголосив, що ворог посилює інтенсивність обстрілів. Зокрема, вчора було більше 100 “прильотів”. А сьогодні вночі також працювала система “Град”. На щастя, обійшлось без жертв. Однак мешканцям області варто бути обережними, слухати сигнали тривоги.

Також очільник Чернігівської ОДА нагадав, що існує заборона на відвідування лісів. Її дуже важливо дотримуватись, оскільки багато лісів області заміновані. В тому числі — ворог залишив розтяжки, які постійно знаходять. Тому цього літа треба утриматись від прогулянок у лісі, щоб зберегти своє життя та здоров’я.

Нагадаємо, що північ Чернігівщини на початку повномасштабного російського вторгнення була окупована. Однак разом з Київщиною, її вдалось звільнити від ворога. Зокрема, kashtan.media навесні розповідали про звільнення селища Ріпки та прилеглих сіл.

Більше матеріалів нашого сайту шукайте у соціальних мережах. Підпишіться на telegram чи facebook, щоб не пропускати новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору