ТОП-7 причин переїхати жити на Русанівку в Києві

Обираючи район для переїзду в Києві, варто серед інших подивитись на Русанівку. Це єдиний в столиці острівний жилмасив, який має кілька важливих переваг у порівнянні з іншими місцями. Автори kashtan.media вирішили про ці переваги розповісти.

Русанівка поруч з водою

Фото: Русанівка Активисти

Русанівка — це штучно створений острів, який з усіх боків оточений водою. З одного боку він знаходиться на березі Дніпра, а з трьох інших протікають канали, які викопали, коли підіймали рівень ґрунту.

Фото: Takava Lim

Мешканці району можуть вийти в будь-яку сторону та прогулятись поруч з водою. Тут приємно та красиво. Для багатьох людей ріка та великі канали це краще, ніж будь-які парки.

Тінь та прохолода

Фото: Viktor Berezin Chess

В тому числі через розташування на воді, Русанівка має доволі гарний клімат, якій відрізняється від інших районів. Якщо, наприклад, у спеку перейти з району «Лівобережної» чи Березняків на Русанівський острів, можна одразу відчути різницю.

Фото: Viktor Berezin Chess

Тут завжди тінь та приємна прохолода. Навіть температура повітря трохи інша. На вулицях при цьому багато дерев, які теж захищають від сонця та покращують середовище. Тож Русанівка — справжній оазис.

Спокійна обстановка

Русанівка. Парк
Фото: oles shyryy

Деякі житлові масиви дуже втомлюють, оскільки в них забагато людей, машин та заходів. Це можна сказати про центральні райони, де завжди безліч туристів, про Оболонь, Борщагівку, Троєщину, Позняки та інші, де багато офісів, транспортних розв’язок, торгівельних центрів тощо.

На Русанівці від всього цього можна сховатись. В основному тут житлові будинки, а ходять хиба що місцеві мешканці. Тут не зустрінеш нескінченного потоку машин чи пішоходів. Частково через острівне планування. Наприклад, на Березняках ситуація вже зовсім інша.

Гарні квартири

Фото: Дмитрий Фудашкин

Житловий масив вважається елітним, тому квартири тут відповідні. Є багато старого фонду, який теж зустрічається в доволі гарному стані, але є і новобудови, що за якістю кращі, ніж в багатьох інших районах.

Це неекономне житло, часто замість смарт-квартир тут пропонують великі та просторі помешкання. Однак вартість відповідна. Іноді квартира може коштувати не менше, ніж на Хрещатику. Хоча на старий фонд цінники відносно адекватні. Приблизно такі самі, як в цілому в місті.

Русанівка та гарний благоустрій

Фото: Google

Русанівка має доглянутий, затишний та акуратний вигляд. Тут немає нічого зайвого, при цьому є все необхідне. Відділення пошти, магазини, різноманітні послуги, красиві заклади. Для сполучення з іншими районами є пішохідні та автомобільні мости.

Русанівка. Фонтани.
Фото: Костянтин Вєркєєв

Також є сквери та доріжки для прогулянок. Одними з кращих є набережні поруч з Дніпром та каналом. Тут, зокрема, можна подивитись на кольорові фонтани та сучасне мистецтво.

Вид на Печерськ

Фото: Iev Ief

Це, звичайно, прерогатива лише першої лінії, однак з будинків, що розташовані біля Дніпра, просто з вікон відкривається краєвид на центр міста. Звідси можна побачити Батьківщину-Мати, Києво-Печерську лавру, Метроміст, і не тільки. Це справжня красота, насолодитись якою також можна під час прогулянки набережною.

Русанівка неподалік від центру

Русанівський міст
Фото: Сергей Мухлынин

Оскільки з Русанівки навіть добре видно Печерськ, їхати до нього теж недовго. Можна сказати, що центр міста знаходиться буквально за рікою, в трьох станціях метро. Якщо сісти на «Лівобережної», то через «Гідропарк» та «Дніпро» вже буде «Арсенальна», а наступна — «Хрещатик».

Автівкою достатньо перетнути один з мостів, і вже опиняєшся на правобережній набережній. Звідси прямий підйом на Печерськ, або кілька хвилин їзди до Подолу.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ТОП-7 ознак справжнього киянина. Також читайте біографію Віталія Кличка.

Щоб не пропускати нові матеріали, зайдіть та підпишіться на нас у facebook. А якщо вам подобаються статті — підтримайте kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору