Новини

Росіяни вбили полонених азовців та здійснили провокацію

Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє, що російські військові зробили провокацію в Донецькій області та розповсюджують фейки. В Оленівці вони навмисно обстріляли виправну установу з артилерії та звинуватили в цьому ЗСУ.

На тимчасово окупованій території Донецької області, російські збройні сили завдали артилерійських ударів по виправної установі, де утримуються в тому числі полонені українські військові.

Таким чином, росіяни вирішили звинуватити Україну в “воєнних злочинах”, та одночасно приховати наслідки своїх дій. Допускається, що в колонії окупанти вчиняли тортури та розстріли над українськими полоненими, що там знаходяться. При цьому російські джерела повідомляють про загибель або 40, або 53 українських полонених.

Наслідки цих обстрілів уточнюються. Командувач українських Ракетних військ та артилерії повідомляє, що з нашого боку ударів по Оленівці не наносили. Україна дотримується міжнародних норм. А це — чергова російська провокація.

Засновник та перший лідер полку “Азов” Андрій Білецький в своєму телеграм-каналі розповів, що вбили, зокрема, частину бійців полку з “Азовсталі”. Їх було переведено в окрему будівлю. Це був спланований акт агресора.

Росія не змогла перемогти «Азов» у чесному бою, тому намагається нас знищити віроломством.

Андрій Білецький

Він також наголосив, що від імені Азовських підрозділів, на кожного причетного до цього масового вбивства оголошується полювання. Інформація про жертв та виконавців збирається. Кожен організатор та рядовий виконавець буде знайдений та покараний.

Нагадаємо, що ворог також посилив обстріли Чернігівщини. А вчора було завдано ударів не тільки по Чернігівській, а ще й по Київській області. Читайте більше новин kashtan.media на Facebook.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *