В Києві з’явилась вулиця Героїв полку “Азов” та площа Героїв УПА

Київська міська рада перейменувала 95 вулиць, площ та провулків столиці, старі назви яких були пов’язані з росією або радянськими часами. Про це розповів міській голова Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що нові назви були ініційовані та підтримані громадськістю на голосуванні. Вони мають увіковічнити пам’ять про Героїв, діячів, та про визначні події в історії України. В тому числі це стосується сучасних подій, російсько-української війни.

Цей крок дозволить зменшити маніпуляції та вплив на трактування української історії з боку російського агресора. Наголошується, що процес перейменування на цьому не завершився. На наступних засіданнях буде вирішено питання щодо подальших перейменувать.

Фото: КМДА

Зараз було перейменовано 95 різних вулиць, провулків та площ. Зокрема, вул. Генерала Жмаченка перейменували на честь Князя Романа Мстиславича. Ростовська стала Луцькою, Пітерська — Лондонською. Вулицю Карла Маркса перейменували на Гуцульську, а Бударіна — на Українського відродження. Мічуріна в Солом’янському районі стала вулицею Морських піхотинців.

Найбільш яскравими стали два об’єкти. Це площа Тульська, яка тепер носить назву площа Героїв УПА, та вулиця Маршала Малиновського. Її назвали вулицею Героїв полку “Азов”.

Нагадаємо, що раніше ми публікували звернення Президента з нагоди Дня Незалежності України. А ще Київрада підтримала скасування зупинок транспорту під час повітряних тривог. Але остаточно це питання має узгодити КМДА. Більше цікавих новин є на Facebook kashtan.meda.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору