Володимир Зеленський привітав українців з Днем Незалежності, – ВІДЕО

Сьогодні, 24 лютого, відзначається День Незалежності України. Цього року вже у 31-й раз. Президент Володимир Зеленський випустив звернення до громадян, в якому привітав українців. 18-хвилинне відео з’явилось на офіційному каналі Офісу Президента України.

Зеленський звернувся до вільного народу незалежної України. Він наголосив, що в цих словах багато символів, сенсів, подвигів, втрат, болю та радості. А головне — скільки в них правди. Неможливо не бачити і не визнавати — ми вільний народ незалежної України.

Через шість місяців, як нас намагаються знищити — ми вільний народ незалежної України. І це правда про наше майбутнє. Вільний народ незалежної України. Півроку тому росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи і постріли. І 24 серпня не мала почути слів “з Днем Незалежності”. 24 лютого нам казали: у вас немає шансів. 24 серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно!

Президент також підкреслив, що за ці шість місяців ми змінили історію, світ, та змінились самі. Тепер ми точно знаємо, хто нам дійсно брат і друг, а хто навіть не випадковий знайомий.

Ми зрозуміли, хто є хто, а весь світ дізнався, хто такі українці, і що таке Україна. Більше ніхто не скаже про неї: це десь там біля росії. Ми почали поважати себе. Ми ще не мали “Хаймарсів”, але вже мали людей, які готові зупиняти танки голими руками. Нам не готові були закрити небо, але ми мали людей, які були готові закрити собою рідну землю. Український народ і його мужність надихнули весь світ.

Володимир Зеленський додав, що Україна об’єднала весь світ. Європа об’єдналась, виходить на площі, вводить жорсткі санкції та одноголосно визнає, що Україна — майбутній член Євросоюзу. Стало зрозуміло, що гроші все-таки пахнуть, кров’ю, гаром та смертю. Корпорації і бренди йдуть з російського ринку. Люди стали важливішими, ніж потенційні збитки.

24 лютого, фактично, відбувся другий всеукраїнський референдум. Тільки цього разу сказати незалежності “так” треба було не в бюлетені, а в душі і совісті. 24 лютого, о 4-й ранку, відродилась українська нація.

Посеред звернення Президента, був продемонстрований зворушливий ролик, в якому дівчинка, що бігла до військового на параді до 30-річчя Незалежності України, проходить шлях від 24 серпня 2021 року, до 24 серпня 2022.

Вона йде через військовий парад, святкує Новий рік, дивиться, як крепко сплять діти. Однак у лютому, навколо неї починаються вибухи та повітряна тривога. Після цього, вона проходить скрізь людей, що намагаються евакуюватись. Людей, що йдуть до військоматів добровольцями, та тих, хто вступає в Тероборону.

Бачить мітинги людей в окупованих містах, які навіть під загрозою розстрілів говорять: це — Україна. Вона бачить жахи війни, поранених людей, знищені домівки, однак після цього, разом з українськими військовими, йде вперед. Ворог знищується, а на полі встановлюється український прапор.

Наприкінці звернення, Президент України наголосив, що цей прапор має бути всюди, де має бути по праву — і в Криму, і на Донбасі. Ворог думав, що ми зустрінемо з квітами і шампанським, а отримав вінки та коктейлі “Молотова”. Чекав на овації, а чує “хлопки”.

Окупант вірив, що за кілька днів пройде парадом по український столиці. Сьогодні на Хрещатику можна побачити цей “парад”. І це доказ, що ворожа техніка може з’явитись в центрі Києва тільки в такому вигляді. Спалена, зруйнована і знищена.

Зеленський додав, що ми будемо битись за Україну та її незалежність до кінця. До перемоги. Раніше ми говорили, що кінець війни для нас, це мир. Зараз кажемо, що перемога. Наші умови до ворога прості й зрозумілі — звільнить наші землі.

Своє звернення Володимир Зеленський завершив словами:

З Днем Незалежності, Україно! Слава Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору