Зупинку транспорту під час тривоги в Києві можуть скасувати

Київрада підтримала скасування зупинки громадського транспорту в столиці під час повітряної тривоги. Але остаточно це рішення будуть приймати в КМДА. Чи підтримають вони це — невідомо. Про рішення Київської міської ради, зокрема, розповіла депутатка Ксенія Семенова, а ініціатором скасування зупинок став громадський активіст Олександр Гречко.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві прийняли рішення зупиняти роботу наземного громадського транспорту під час повітряних тривог. Тобто, якщо пасажири їдуть на автобусі, і в цей момент пролунала повітряна тривога — автобус зупиняється на найближчої зупинці і далі не їде. Пасажири мають вийти з салону та перейти в найближче укриття.

Фото: КМДА

Якщо тривогу скасують — автобус чекатиме 10 хвилин на пасажирів, та поїде далі. Якщо повернутись встигли — можна доїхати до своєї зупинці та не платити вдруге. Але якщо ні — дістатись буде складно. Враховуючи, що іноді тривоги діють кілька годин, або повторюються одна за одною — автобусу можна взагалі не дочекатись. При цьому маршрутки, які працюють без пільг та по 15 гривень, замість 8, цього рішення не дотримаються.

За словами транспортного аналітика Олександра Гречка, це рішення КМДА вбило громадський транспорт столиці. Свою доповідь перед Київрадою він почав з питання про те, хто приїхав на засідання на громадському транспорті. Виявилось — лише він сам.

Фото: Ксенія Семенова

Мешканці Києва зібрали необхідну кількість підписів в петиції щодо скасування згаданого рішення. Київрада розглянула це та підтримала. Але це ще не означає, що транспорт буде їздити без перешкод. Тепер це має підтримати КМДА. А чи зроблять в адміністрації — поки невідомо.

Kashtan.media обов’язково розповість про подальші зміни в системі пасажирського транспорту. Підпишіться на нас у Facebook та слідкуйте за новинами. А поки можна подивитись звернення Президента України з нагоди Дня Незалежності.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору