Трамвай №12 у Києві відновив роботу

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що трамвай №12 у Києві, який курсує 14-ю колією і сполучує Пуща-Водицю та Контрактову площу, відновлює свою роботу.

До цього маршрут тривалий час не працював. Це було пов’язане з військовими діями, які торкнулись Пуща-Водиці. Під час обстрілів, було пошкоджено трамвайні лінії. Через це швидко відновити роботу не вдалось.

Kashtan Media вже раніше розповідали, що трамвайні колії у Пуща-Водиці ремонтують. Тепер всі необхідні дії виконано. Полотно ціле, а на вихідних працівники “Київпастрансу” вже запустили тестовий трамвай, якій успішно пройшов відновленою лінією.

Пуща-Водиця. Фото: КМДА

Відтепер трамвай №12 у Києві повноцінно функціонує. Інтервал буде становити 20 хвилин. Це найбільш живописний та протяжний маршрут, який проходить через ліс.

Поворозник також додав, що окрім цього відновлюється роботу тролейбусу №16К, який курсуватиме від Майдану Незалежності до вул. Щусєва. А також у найближчий час планується відновити трамвайний маршрут №18. Його контактна лінія теж пошкоджена та потребує ремонту.

Нагадаємо, що ми раніше розповідали про історію станції метро “Академмістечко”. Більше корисних матеріалів є на Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору