Київ

ТОП-5 причин переїхати жити на Оболонь в Києві

Обираючи район для переїзду, багато людей зупиняють свій вибір на житловому масиві Оболонь в Києві. Автори kashtan.media вирішили подивитись на переваги такого вибору, та представили ТОП-5 причин переїхати жити саме сюди.

Оболонь — найпопулярніший житловий масив Києва

Якщо з мешканцями інших українських міст мова зайде про Київ — вони можуть не знати його взагалі, але обов’язково чули про Оболонь, та вважають її найкращим районом столиці. Цей негласний статус робить житловий масив найбільш бажаним місцем проживання серед приїжджих.

Можна сперечатись стосовно того, який район найкращий насправді, але більшість оболонців вважають таким саме свій. Тож, для багатьох ці розмови стають головним важелем під час вибору. Оболонь — це свого роду бренд.

Оболонська набережна та парк «Наталка»

Фото: Krysha UA

Справжньою місцевою гордістю є Оболонська набережна, яка проходить через весь житловий масив впродовж Дніпра, а також оновлений парк «Наталка», з якого набережна починається.

Це найулюбленіше місце для прогулянок місцевих мешканців та туристів. Набережна має кілька цікавих закладів, інфраструктуру для прогулянок, місця для фотосесій. А парк «Наталка» після оновлення вважається одним з найкращих. Його навіть порівнювали з нью-йоркским Централ-парком.

Розвиток інфраструктури та житлового фонду

Фото: Олексій Васильченко

Оскільки цей район вважається одним з найкращих та найбажаніших для купівлі та оренди житла, тут відповідно розвивається інфраструктура. Будуються нові житлові комплекси відповідної якості, покращується територія.

Наприклад, на Оболоні будуються та відкриваються садки та школи, є багато магазинів, крупні торгівельні комплекси. Сюди продовжують Окружну дорогу, щоб з’єднати з іншими районами. Будується пішохідний міст, оновлюється бруківка, і не тільки.

Звідси не так важко виїхати, оскільки Оболонь розташована на правому березі, неподалік від Подолу. Тож ситуація на дорогах значно краще, ніж, наприклад, на сусідньому Північному мосту.

Наявність метрополітену

Фото: Depeche Mode

Головне для багатьох мешканців цього району — це наявність метро в пішому доступі. На Оболоні є одразу три станції — «Оболонь», «Мінська» та «Героїв Дніпра». Всі вони відносяться до синьої, Оболонсько-Теремківської гілки.

На відміну від деяких інших, житловий масив одразу будувався як розвинутий, тому метро до нього провели ще під час зведення основної забудови. Зараз можна швидко дістатись центру, і навпаки.

Ініціативне середовище

В Оболонському районі проживає багато громадських активістів, журналістів, місцевих, всеукраїнських політиків, та просто небайдужих людей, які активно приймають участь в житті свого житлового масиву.

Оболонські активісти намагаються покращити середовище та піклуються про свій район. Один з прикладів — вони намагаються завадити зносу басейну «Акваріум». Це саме стосується питань комунікацій, інфраструктури та іншого.

Нагадаємо, що минулого разу ми розповідали про ТОП-7 причин переїхати на Русанівку. Читайте нас у Facebook та підтримайте kashtan.media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *