Новини

Мешканці Оболоні виступають проти знесення басейну “Акваріум”

Оболонські активісти анонсували акцію у вигляді збору мешканців біля фітнес-центру “Акваріум”. Вони планують зібратись в суботу, 13 серпня, об 11:00 ранку. Про це повідомляється на однієї зі сторінок житлового масиву на Facebook.

Громадські активісти намагаються зберегти басейн “Акваріум”, який, за їх даними, збираються знести, а на його місці побудувати житловий комплекс з трьох 35-поверховив будинків. Ця історія триває вже 5 років. В своєму зверненні, мешканці закликали прийти на збори депутатів Київської міської ради від Оболонського району.

Басейн “Акваріум” — це крупний фітнес-центр на проспекті Героїв Сталінграду, 45. Його збудували ще в 1980-ті роки, як спортивний комплекс “Чайка”. Пізніше його перейменували в “Акваріум”. Це був перший комплекс з басейнами, в яких вода проходить сучну очистку без хлорування.

Фото: Swiming-pool vitava

В 1999 році він перейшов у приватну власність, а в 2000-ні суттєво розбудувався. Однак в 2017 почали з’являтись чутки, що власники вирішили змінити призначення території, знести відомий комплекс та збудувати новий ЖК на його місці. Ще з 2002 він знаходиться в оренді на 25 років.

Знаходиться “Акваріум” поруч з озером Білим. Це доволі гарна локація, яка в якості місця для житлових будинків значно вигідніша для власників, ніж як басейн.

Однак оболонська громадськість не хоче віддавати улюблений комплекс, а ще піклується про озеро Біле, тому намагається завадити подібним змінам. Раніше вже намагались зібрати підписи електронних петицій щодо заборони будівництва та повернення комплексу в державну власність. А зараз призначили збори.

Читайте також про сільськогосподарські ярмарки в Києві на цьому тижні, та підпишіться на наш Facebook.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *