Порушують комендантську годину: в Києві взялись за нічні заклади

У Київській міській раді зареєстрували проєкт щодо демонтажу літніх майданчиків ресторанів та кафе, а також про заборону цих майданчиків, якщо заклади працюватимуть під час комендантської години. З відповідною ініціативою виступив депутат Дмитро Білоцерковець.

Причина ініціативи — багато скарг від киян. Мешканці повідомляють, що в столиці є не один і не два, а багато закладів, що незаконно працюють вночі, під час дії комендантської години, коли це заборонено.

Депутат Київради наголосив, що місто пішло назустріч та підтримало продовження часу роботи кафе та ресторанів.

Нагадаємо, що після нещодавнього рішення Ради оборони Києва, заклади можуть працювати до 23:00. При цьому з 00:00 починається комендантська година, що триває до 5:00 ранку. В цей час заборонено перебувати на вулицях та працювати.

Ініціатор нового проєкту вважає, що буде справедливим, якщо відповідні правила стосуватимуться всіх. За його словами, зараз, недоброчесні заклади продовжують надавати послуги в нічний час.

Чи працюють заклади вночі: зафіксованих порушень немає

Київська поліція повідомляє, що цієї ночі, правоохоронці перевірили одразу 353 різних заклади харчування. Не було виявлено жодного порушення. Всі перевірені кафе, ресторани та бари були зачинені, тобто адміністрація дотримувалась наявної заборони щодо роботи після 23 вечора.

Читайте також про 109 автобус у Києві та про інші транспортні маршрути столиці.

На сайті Kashtan Media майже щодня з’являються актуальні новини, а також художні матеріали про пам’ятки столиці, або корисна інформація про події. Щоб першими бачити публікації, підпишіться на інтернет-видання в месенджері Телеграм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору