Київські заклади працюватимуть до 23:00

Віталій Кличко, з посиланням на Раду оборони Києва, повідомляє про ухвалені зміни щодо часу роботи закладів громадського харчування столиці. Починаючи з 1 вересня, час їх роботи продовжать на годину.

Попереднє рішення, що обмежує роботу закладів харчування до 22 вечора, ухвалювалось ще тоді, коли комендантська година починалась о 23 вечора. Згодом, комендантську годину зменшили. Станом на зараз, вона триває з 00:00 ночі до 5 ранку.

Національна ресторанна асоціація звернулась до міської влади Києва з проханням надати можливість працювати довше. В обґрунтуванні своєї пропозиції, підприємці наголосили, що продовження часу роботи добре вплине на створення нових робочих місць, а також покращить економічну ситуацію, враховуючи надходження податків, зборів та інших платежів у збільшеному обсязі.

За словами мера Києва, рішення вже ухвалено Радою оборони, і з 1 вересня 2023 року вступає в силу. Це стосується в першу чергу ресторанів та кафе.

Важливо, що під час дії комендантської години, суворо забороняється перебувати на вулиці пішки або пересуватись особистим транспортом. Виходити можна лише в двох випадках — за наявності спеціальної перепустки, або в разі оголошення повітряної тривоги. Тоді можна прослідувати в укриття.

Нагадаємо, що раніше журналісти Kashtan Media публікували інформацію про сільськогосподарські ярмарки, що тривають в різних районах Києва до 3 вересня.

Ми регулярно публікуємо цікаві та актуальні новини, а також художні матеріали про столицю. Щоб отримувати повідомлення про оновлення на сайті — підписуйтесь на телеграм-канал нашого видання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору