Ритуальні послуги в Києві та професійний догляд за могилами

Компанія «Київгорритуал» надає повний спектр ритуальних послуг у Києві. Організація похорон, поминальних обідів, кремація, транспорт та повний супровід в інших питаннях, пов’язаних з процесом поховання. Також можливе замовлення догляду за могилами.

Організація похорон та інші ритуальні послуги

Фахівці компанії вже понад 15 років займаються організаційними питаннями у відповідній сфері, та можуть допомогти родинам померлих у скрутний час. До переліку послуг входить організація традиційного поховального процесу, кремація, організація поминальних обідів, транспортування померлих в межах країни.

Вартість похорон на кладовищі починається від 14800 гривень, а кремація — від 5000 гривень. Є декілька наборів поховальних послуг, від 12600 до 22000 грн і вище, з різніцею в матеріалах та додаткових заходах.

Фахівці виконують більшість необхідних процедур. Це в тому числі допомога з оформленням документів, пошуком місць на кладовищах, створенням відповідних ритуальних умов.

Окрім цього, є юридичні послуги, ритуальні товари. Діяльність «Київгорритуалу» розповсюджується не лише на Київ. Зокрема, є представництво в Борисполі.

Постраждалим внаслідок воєнних дій надається знижка. Детальніше дізнатись про доступні послуги можна на сайті за посиланням на початку статті, або отримавши консультацію за телефоном +38(067)1065649.

Послуги з благоустрою могил від «Київгорритуал»

Фото: gor-ritual.com.ua

Могили потребують регулярного догляду, без якого можуть швидко прийти у занедбаний стан. Це просідання ґрунту, бур’яни та листя, пошкодження пам’ятників та огорожі від часу.

Але, далеко не всі можуть особисто доглядати за місцем поховання близьких. Особливо це стосується людей, що перебувають за кордоном. Компанія «Київгорритуал» надає повний спектр ритуальних послуг у Києві, в тому числі з питань оформлення та прибирання на могилах.

Можливе встановлення пам’ятників за вибором замовника, укладання щебню та тротуарів, підтримка належного рівня ґрунту та інші заходи, в тому числі:

  • озеленення та подальший догляд за рослинами;
  • розчищення від снігу, сміття, листя;
  • фарбування огорож;
  • якісна реставрація або заміна пам’ятників;
  • покладання квітів у пам’ятні дні.

Компанія гарантує своєчасність та професійне ставлення до процесу догляду. Якість виконання замовлених робіт перевіряється завдяки надісланим фотозвітам, на яких можна побачити стан могил та їх навколишнього оформлення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору