Київ і Берлін підписали угоду про партнерство

Віталій Кличко, мер Києва, розповів у своєму телеграм-каналі про укладене партнерство між українською та німецькою столицями. Він відвідав Берлін і зустрівся з мером міста Каєм Вегнером.

В якості знаку важливості співпраці, а також для підкреслення солідарності з українцями з боку німецьких партнерів, Кличко та Вегнер пройшли через Бранденбурзькі ворота.

Фото: Віталій Кличко

Мер Києва наголосив, що Берлін — це місто свободи, а його очільник символічно продемонстрував, що Київ, Україна, завжди будуть частиною європейської родини та завжди будуть вільними.

Під час зустрічі, голови столиць обговорили питання подальшої передачі Києву комунальної техніки й автобусів з Берліну, в якості допомоги.

Фото: Віталій Кличко

Також обговорили сприяння в створенні муніципального центру протезування військових в українській столиці. Берлін готовий направити техніків-протезистів, щоб вони поділились досвідом з українськими лікарями.

Фото: Віталій Кличко

Нагадаємо, що в Києві запропонували запровадити покарання за недотримання комендантської години закладами харчування. Нещодавно, кафе й ресторанам дозволили працювати до 23:00, на годину довше. Але контроль за дотриманням правил вночі при цьому може посилитись.

Оновлення на сайті інтернет-видання Kashtan Media можна бачити регулярно, підписавшись на нашу Facebook-сторінку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору