Поїзд «Київ – Варшава» прискорять на дві години

Прес-служба «Укрзалізниці» повідомляє, що поїзд «Київ – Варшава» №67/68 змінює графік роботи та швидкість. Відтепер дістатись польської чи української столиці можна на дві години швидше, ніж раніше. Також змінився час відправлень.

Зміни у графіку застосовуються починаючи з 11 червня 2022 року. З Києва поїзди будуть відправлятись о 18:23. Майже на годину раніше, ніж зазвичай (19:13). У Варшаву він приїжджає об 11:33, проти звичайних 14:12. Час у дорозі — 17 годин 10 хвилин.

Фото: Rail Insider

У зворотній напрямок, з Варшави до Києва, поїзди будуть вирушати о 17:49. У Києві можна опинитись вже о 13:12, тобто майже за 20 годин. Поїзди в обох напрямках вирушають щодня.

Пасажирам «Укрзалізниця» наголошує, що при плануванні поїздок на ці зміни потрібно звертати увагу. Квитки можна купити на сайті, станція «Варшава Всходня». Однак деякі пасажири скаржаться, що знайти вільні місця важко.

В «Укрзалізниці» також додали, що поїзд 749 ходить за напрямком «Київ – Будапешт», та має включений пересадковий вагон «Київ – Відень». Відправитись з Києва можна о 12:11, а прибути до станції «Будапешт-Келеті» о 08:20. Трохи більше ніж за 20 годин. Квитки можна придбати у касі міжнародних перевезень.

Будапешт. Фото: Kate Kasiutich

Електроні квитки до Варшави чи інших місць — це QR-коди, які потрібно пред’явити на вході. Їх дозволено демонструвати на будь-якому пристрої, наприклад, на смартфоні, але для зручності, можна роздрукувати у паперовому варіанті, на А4.

Не забувайте, що у разі отримання допомоги 500+ у Польщі, не можна просто виїжджати з країни. Отримані гроші доведеться повернути з відсотками.

Також нагадаємо, що трамвай №12 у Києві, який їде до Пуща-Водиці, відновив свою роботу. Пошкоджені рейки відремонтували. Тепер трамвай ходить кожні 20 хвилин.

Більше новин на Kashtan Media читайте у Facebook. На сторінці сайту з’являються всі оновлення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору