Новини

Як пройде День Києва: столична влада затвердила програму

Через бойові дії та воєнний стан в Україні, День Києва 2022 року буде не таким масштабним, як зазвичай. Більшість заходів триватимуть в онлайн-форматі, але святкування все одно передбачено. Про це розповіли у прес-службі КМДА, представив програму на найближчі дні.

День Києва кожного року святкується в останню неділю травня. Цього року це 29 число. Організатори підготували ряд заходів на 28-29, а також на наступні дати. В цілому заходи та конкурси триватимуть до кінця червня.

Наприклад, в ці вихідні пройде фінал «Formidable», міжнародного європейського пісенного конкурсу. Також можна взяти участь в онлайн-вікторині, або в дитячому конкурсі малюнків. Але останній пройде пізніше.

День Києва 2022. Фото: КМДА
День Києва 2022. Фото: КМДА

На вихідних, в парках пройдуть концерти. Їх організують в Центральному парку культури і відпочинку, у парку Тараса Шевченка, в парку «Володимирська гірка», а також в інших.

Також пройдуть пішохідні екскурсії, серед яких — «Пушкінська: паралельно Хрещатику», «Київ незламний» та «Золотоворітський квартал».

Ще глядачів запрошують у кінотеатр «Ліра», де 28 травня покажуть документальний фільм «Національний музей». А 29 числа, у Музеї видатних діячів української культури триватиме патріотичний майстер-клас.

Обіцяють ще багато цікавого. Виставка у Музеї Шолом-Алейхема відкриється ще 27 травня, та буде тривати до 6 червня. Пройдуть виставки в Музеї українського народного декоративного мистецтва, у Міській галереї мистецтв «Лавра», тощо.

Пройде кілька виступів у театрах Києва. Відкриються книжкові виставки. Ось більш детальний розклад з графіком:

Не дивлячись на воєнний стан, деякі заходи на День Києва триватимуть наживо, не в онлайн-форматі, а на місці. Однак, столична влада попереджує, що треба зберігати пильність. У разі повітряної тривоги — рекомендується прослідувати до безпечного місця, в укриття, не ігнорувати небезпеку.

Нагадаємо, що у Києві відновила роботу Національна опера України, а також почали покази шість муніципальних кінотеатрів.

Читайте більше новин про Київ та Україну на Facebook-сторінці сайту Kashtan.Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *