Київ досі під загрозою: ворог погрожує обстрілами та захопленням

Два тижні тому, ЗСУ відстояли українську столицю. Після тривалих бойових дій, російський агресор відступив з Київській області. Багато людей сприйняли це за остаточну перемогу та почали масово повертатись до Києва. Однак робити це ще зарано, бо загроза обстрілів зберігається. Більше того — існує ймовірність другої спроби захоплення міста.

Про це, зокрема, сказав мер Києва Віталій Кличко. Він сказав, що відступ ворога від столиці не означає, що окупанти відмовились від прагнення захопити місто. Не виключається, що агресор може ще раз спробувати «взяти Київ за 2 дні».

Саме тому Віталій Кличко радить людям, що виїхали зі столиці, поки не повертатись. Краще перечекати загрозу в інших областях, або за кордоном, бо багато людей знову приїхало до столиці, але зараз не час святкувати перемогу.

Більше того, конашенков з російського міністерства оборони у своїх брифінгах погрожує ударами по Києву. На це відповів Андрій Єрмак, голова Офісу Президента України. Власні провокації росія використовує для погроз та можливих ударів, але російські сценарії не спрацюють.

Радник голови ОПУ Олексій Арестович також сказав, що у разі ракетних ударів по Києву, ми можемо відповісти, бо по росії є великі можливості.

Повертатись у Київ зарано

Наслідки обстрілів у Києві. Фото: Kashtan Media

Про те, що противник не відмовився від захоплення столиці, сказав також генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, перший заступник голови КМВА. Незважаючи на значні втрати, російська федерація має людський та технічний ресурс, тому небезпека зберігається. Ворог накопичує ресурси, поповнює втрати та готується до нових атак.

Корнійчук також закликав тих, хто має де жити за межами міста, не повертатись. Особливо це стосується жінок, літніх людей та дітей. Окрім небезпеки обстрілів, існує загроза від ДРГ, які діють у Києві.

У своєму інтерв’ю американському каналу CBS, у програмі «60 хвилин», Президент України Володимир Зеленський також сказав, що не певен, що можна говорити про перемогу у Києві. Атаку вдалось відбити, але постраждали прилеглі міста, які є частиною Великого Києва.

Тож рішення багатьох мешканців міста про повернення може бути завчасним, бо вони наражають себе на небезпеку. А ми нагадаємо, що людям, які повернулись до Києва, надали поради щодо поведінки, бо столиця змінилась. Підпишиться на наш Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору