Толока до Дня довкілля у Києві: містян закликають долучитись

Управління екології та природних ресурсів, а також перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповіли, що у Києві 14 квітня, о 10:00 ранку відбудеться міська толока, приурочена до Дня довкілля.

Толока у Києві. Джерело: КМДА

Комунальники Києва збираються прибирати територію міста, а також висадити молоді дерева. Для цього організовано 16 локацій по всіх 10 районах столиці.

Кияни можуть за власним бажанням приєднатись до цих заходів. На організованих локаціях будуть працювати відповідальні особи, які допоможуть із забезпеченням людей рукавичками та необхідним інвентарем. Толоку організовано у парках та скверах за наступними адресами:

Адреси локацій. Джерело: КМДА

Однак можна влаштувати прибирання в інших місцях, зокрема у своїх дворах. Зараз на Київ дивиться увесь світ. Місто має бути чистим.

Толока у Києві. Джерело: КМДА

При цьому Поворозник нагадав, що палити сухостій суворо заборонено, за це передбачається штраф. Також на час воєнного стану заборонено відвідування лісів.

Нагадаємо, що людям, які повертаються до Києва, надали корисні поради, серед яких — дотримання чистоти на вулицях міста та во дворах, бо комунальні працівники продовжують виконувати свою роботу навіть під обстрілами та в умовах скорочення персоналу, бо деякі працівники долучились до захисту України.

Комунальники Києва. Джерело: КДМА

Читайте також про перейменування станцій Київського метро. А щоб не пропустити наступні анонси, новини та матеріали — підпишиться на наш телеграм-канал.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору