Через повітряну тривогу в Києві зупинятимуть будівництва

Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації розповів на своєму фейсбуці, що тепер в столиці будуть зупиняти роботу на будівельних майданчиках. Правила починає діяти з 1 вересня.

Причин для такого рішення одразу дві. Перша — щоб працівники будівельних майданчиків також могли подбати про безпеку та перейти в укриття, оскільки під час тривоги зберігається ризик обстрілів.

Друга причина полягає в тому, що деякі мешканці скаржаться на будівництва. З будмайданчиків під час повітряної тривоги лунають гучні звуки, які дуже лякають людей, що проживають неподалік, оскільки їх можна прийняти за обстріли. Відтак, столичні будівництва більше не будуть працювати, поки лунає сирена.

Фото: Marjan Blan

До речі, далеко не всі будівельні майданчики відновили роботу після початку російського вторгнення. У лютому всі будівництва зупинились, а зараз лише деякі забудовники продовжують зводити новобудови.

Це суттєво вплинуло на ринок нерухомості. Люди, що вже купили ще не готові квартири, тепер отримають їх не скоро. А продажі після початку війни майже зупинились. Судячи з даних деяких забудовників, це одиничні випадки.

Нагадаємо, що в Києві також на час тривоги зупиняються автобуси та тролейбуси. Петиція щодо скасування цього рішення не допомогла. Більше новин на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору