ТОП-8 причин переїхати на Троєщину в Києві

Обираючи район для проживання в столиці, багато людей одразу відмовляються від Троєщини. Хоча це, насправді, не завжди правильно, бо житловий масив має чимало переваг. Автори сайту kashtan.media вирішили навести ТОП-8 причин, чому варто переїхати на Троєщину в Києві.

Більшість жартів про Троєщину — стереотипи

Фото: Oleg Barannik

«Жизнь дала трещину — едем на Троещину». Це висловлювання, мабуть, чув кожен киянин. Але далеко не всі з ним згодні.

Традиційно вважається, що Троєщина — найгірший та найкримінальніший район Києва. Є багато чуток про рівень злочинності, кримінальний контингент та тому подібне. Але більшість жителів району впевнено говорять — це стереотипи.

Фото: ALEX NIK

Насправді, рівень злочинності тут далеко не найбільший в столиці, а живуть на Троєщині такі самі люди, як в інших житлових масивах. Тут навіть багато переселених з центру корінних киян, представників престижних професій, і не тільки.

Вартість купівлі та оренди квартир

Через далеке розташування, відсутність метро та згадані стереотипи, Троєщина традиційно вважається одним з найдешевших житлових масивів в Києві. Тут можна знайти вигідніші пропозиції щодо купівлі квартир, та кращі варіанти з оренди, з адекватними цінами.

Планування квартир та дворів

Фото: Яна Прокопенко

Троєщина є відносно новим районом, який продовжує розвиватись та розширятись. На відміну від багатьох інших житлових масивів, які будувались всередині XX сторіччя, троєщинські будівлі зводились вже пізніше. Є і багато сучасних, але в основному це висотні «панельки».

Вам також може сподобатись:

ТОП-7 причин переїхати жити на Русанівку в Києві

Це говорить про те, що на Троєщині можна знайти більш просторі квартири з гарним плануванням. А ще тут одразу кидається в очі планування дворів. Вони широкі та обладнані.

Між будинками є доволі велика відстань, на якої присутні майданчики, футбольні поля, доріжки та клумби з деревами. Тут немає «кам’яних джунглів», як в деяких інших місцях.

Наявність шкіл та дитячих садків

Фото: Тарас Петровський

В Києві люди іноді зустрічаються з проблемою щодо наявності навчальних закладів. На Троєщині дитячих садків та шкіл достатньо. Мікрорайони тут планувались так, що подібні заклади розташовані через кожні кілька дворів. Тому мешканцям трохи легше, ніж в інших місцях.

Благоустрій всередині району

Фото: Vasiliy Gapienko

Інший благоустрій також організований. Троєщина є найбільш населеним житловим масивом. Там проживає близько 300,000 людей, що можна порівняти з Черніговом. Головна проблема — відсутність метро та навантаження на дороги та звичайний транспорт.

Якщо ж говорити про життя всередині району, то на Троєщині є все необхідне, включно з магазинами та соціальними службами.

Троєщинський базар

Окремий плюс — це наявність легендарного Троєщинського ринку з непоганим асортиментом, на якому іноді можна закупитись за більш вигідними цинами. Він значно більше невеликих ринків. Тут продаються як харчові продукти, так і одяг, взуття, та навіть техніка.

Озера, ріки та ліси

Фото: Olga Mudrak

Троєщинські мікрорайони розташовані неподалік від справжнього лісу. При цьому в житловому масиві є каскад озер, кілька парків для прогулянок, а головне — вихід до річки. Це непогані місця для відпочинку, а ще це гарно впливає на екологію району.

Метро колись буде

Фото: Інформатор

Вже згадувалось, що головний недолік Троєщини — це відсутність метрополітену. Через це є транспортні проблеми. Однак, на відміну, наприклад, від Борщагівки, де в сучасних планах будівництва метро взагалі немає, на Троєщині воно буде.

Саме для цього будується Подільсько-Воскресенський міст та звільняється місце на лівому березі. Можливо, вже за кілька років, мешканці Троєщини зможуть дістатись центральних районів Києва за кілька хвилин.

Нагадаємо, що минулого разу ми розповідали про ТОП-5 причин переїхати жити на Оболонь. Більше цікавих матеріалів на нашому Facebook. Якщо вам сподобалась стаття — підтримайте kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору