1 вересня учні підуть до школи: у Києві планують відновити навчання

Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти та науки розповіла, що школи у Києві ведуть підготовку до наступного навчального року, який планується розпочати як зазвичай, 1 вересня, при чому в офлайн-режимі. Тобто, скоріше за все, учні підуть до класів.

Фіданян підкреслила, що головним завданням навчального року буде безпека учнів та вчителів. Це питання враховується у першу чергу. Території поруч зі школами будуть перевіряти представники ДСНС. Також перевіряються шкільні укриття, в яких необхідна наявність запасу води, медикаментів та іншого.

Школи у Києві
Школи у Києві. Фото: КМДА

В школах, де немає укриття, готуються бомбосховища у кроковій доступності. Також з учнями та вчителями на початку навчального року планується провести необхідні тренування, на яких буде показуватись, що робити під час повітряної тривоги. Підготовка триває у кожній з 422 шкіл Києва.

Зазначається, що очне навчання стосується лише тих дітей, які знаходяться у Києві. Якщо хтось не зміг повернутись, знаходяться в інших областях чи на окупованих територіях — вони зможуть продовжити навчання дистанційно.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи потрібно киянам змінювати документи у випадку перейменування вулиці. Читайте також історію станції метро “Святошин”, та підпишіться на наш телеграм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору