Новини

Володимирський узвіз у Києві знову відкритий для проїзду

Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА повідомив на своєму Facebook про відкриття автомобільного руху на Володимирському узвозі у Києві. За словами Поворозника, ремонт завершений, а проїзд повністю відновлений.

До цього, на кількох ділянках вулиці тривав плановий поточний ремонт, який став продовженням торішнього ремонту. У 2021 році була оновлена гранітна бруківка на 1,6 тисячах квадратних метрів, а цього року покриття оновили вже на площі 4,7 тисяч м².

Додатково можна побачити відео, на якому видно вільний проїзд вулицею, а також поливальну машину, яка миє відремонтований узвіз.

Під час ремонту було ліквідоване просідання дороги, а також нерівності та додаткові проблеми. Фахівці намагались не створювати водіям незручностей. Поворозник додав, що додатково планується нанести на цьому узвозі розмітку.

Нагадаємо, що 1 вересня київські учні скоріше за все підуть до школи, оскільки в закладах освіти проводиться підготовка до повноцінного офлайн-навчання. Читайте більше матеріалів kashtan.media на нашому телеграм-каналі.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *