Деякі світлофори Києва забезпечили резервним живленням, – Поворозник

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів на своєму Facebook про забезпечення резервного живлення деяких світлофорних об’єктів. Це дозволяє окремим світлофорам на складних перехрестях та розв’язках працювати додаткових 2-4 години.

За словами Поворозника, станом на зараз, резервним живленням забезпечено 223 світлофорних об’єкти, більша частина з яких модернізована. Час їх роботи більший. В числі інших, це перехрестя на вулицях Теліги-Дорогожицька, Теліги-Ольжича, проспект Палладіна-Булаховського, Гостомельське шосе-Мінська, Харківська площа, Стеценка-Щербаковського. Робота з цього приводу продовжується.

Фото: Tanya Pro

Також Центр організації дорожнього руху та Патрульна поліція посилюють роботу щодо регулювання перехресть. Якщо світлофор не працює — водіям слід дотримуватись дорожніх знаків та правил проїзду нерегульованого перехрестя.

Також Микола Поворозник закликав пішоходів дбати про свою безпеку, враховуючи відключення вуличного освітлення. Необхідно одягати флікери, світловідбивні елементи, які дозволять водіям бачити пішохода заздалегідь.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ТОП-5 речей, які врятують ситуацію, коли немає світла. Більше матеріалів на телеграм-каналі kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору