В Києві відкрили вулицю Героїв полку Азов

В Києві офіційно з’явилась вулиця Героїв полку Азов. Її відкрили днями. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив перший лідер полку “Азов”, лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький, який був присутній на відкритті разом з побратимами та родичами азовців.

Фото: телеграм-канал Андрія Білецького

Білецький наголосив, що Азов є прикладом для всієї країни. А вулиця, названа на честь Героїв полку Азов, є шаною тим, хто вже не повернется, та тих, хто перебуває в полоні.

Сьогодні ніхто уже не сумнівається в тому, що подвиг Азову – приклад для всієї країни. Це приклад відданості, приклад справжнього героїзму, приклад того, як битися до кінця. Цей приклад показує, що попри те, що Україна в рази менша за росію, ми переламуємо ворога та виграємо. У росіян може бути більше зброї, більше людей. Але у них ніколи не буде нашого духу, нашої волі до перемоги!

Андрій Білецький
Фото: телеграм-канал Андрія Білецького

Вулиця Героїв полку Азов з’явилась в Оболонському районі Києва. До цього вона називалась на честь радянського Маршала Малиновського. Окрім цієї вулиці, в Києві також було перейменовано ще 40 об’єктів, старі назви яких пов’язані з росією чи радянським минулим.

Нагадаємо, що в російському полоні ще залишається багато українських захисників. Читайте більше новин на телеграм-каналі kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору