В російському полоні досі залишається багато українців

Головною новиною цього тижня стало звільнення полонених Азовців, які захищали місто Маріуполь. Всього було обміняно 215 людей, серед яких також іноземці, працівники поліції та СБУ, цивільні особи, і не тільки. Однак в полоні залишається ще багато бійців. Зокрема і серед тих, хто перебував на “Азовсталі”.

Про це, зокрема, в інтерв’ю Радіо НВ повідомив перший командир полку “Азов” Андрій Білецький. Він наголосив, що деякі ЗМІ повідомляють так, ніби всі захисники “Азовсталі” звільнені. Хоча ще сотні морських піхотинців, військових перебуває в полоні.

Загалом, за даними СБУ, на даний час з полону звільнили 802 українців. Однак робота щодо обміну людей триває, бо ще багато з тих, хто потрапив до ворога, чекають на звільнення. Кожен український воїн, що опинився за гратами агресора, має повернутись додому живим.

Нагадаємо, що на росії почалась масова примусова мобілізація на війну проти України. Деяких людей ловлять просто на вулиці, забирають з мітингів, вручають повістки вдома. В деяких регіонах заборонили переміщення осіб, що перебувають на обліку. Більше цікавих новин читайте на фейсбуці kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору