Новини

Азовці на волі: захисників Маріуполя вдалось обміняти

З російського полону було врятовано 215 українських захисників, включно з бійцями батальйону “Азов”, які захищали Маріуполь. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Українських воїнів обміняли на Віктора Медведчука, а також на 55 російських полонених.

Зеленський наголосив, що серед звільнених Герої України Євгеній Бова, Лев Пашко, Денис Прокопенко (Редис). Загалом серед всіх обміняних, 188 — захисники Маріуполя, а 108 з них Азовці. Також це воїни Нацгвардії, морських сил, прикордонники, поліцейські, тероборонівці, працівники СБУ, і не тільки.

Відомо, що серед обміняних є і Пташка, Катерина Поліщук, про яку ми тільки нещодавно писали. Також це Мар’яна Мамонова, Микола Кущ, Костянтин Нікітенко, Дмитро Козацький, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька, Анастасія Черненька. 200 українських захисників вже повернулись додому. Вони в Україні. Їх обміняли на одного фаната росії Віктора Медведчука.

Фото з телеграм-каналу Антона Геращенка

Серед обміняних також 5 українських командирів, за яких віддали 55 російських полонених та зрадників України. Обмін проходив за домовленістю з президентом Туреччини Ердоганом. За словами Зеленського, українські командири перебуватимуть в Туреччині, в комфортних умовах, під протекцією турецького президента принаймні до кінця війни. Але їх родини будуть мати можливість з ними бачитись.

Це Сергій Волинський (Волина), Святослав Паламар (Калина), Денис Прокопенко (Редіс), Олег Хоменко, Денис Шлега.

Фото з телеграм-каналу Антона Геращенка

Окрім них, звільнили також десятьох іноземних військових, яких росіяни планували приговорити до смертної кари. Це громадяни Великої Британії, США, Марокко, Швеції та Хорватії. В їх обміні посередником стала Саудівська Аравія.

Нагадаємо, що на росії почалась мобілізація. Більше цікавих новин читайте на Facebook-сторінці kashtan.media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *