Пташка з “Азовсталі” жива: Катерину Поліщук показали в російському полоні, – ВІДЕО

Катерина Поліщук, більше відома як Пташка з “Азовсталі”, за долю якої переживали мільйони українців, жива. Про це свідчить відео одного з російських пропагандистських каналів, який взяв інтерв’ю у дівчини, що перебуває в російському полоні.

Катерина Поліщук є медиком-добровольцем з полку “Азов”. Під час блокади Маріуполя, вона була на заводі “Азовсталь” разом з іншими українськими захисниками. Саме вона виконувала на “Азовсталі” гімн українських націоналістів.

Коли українські захисники Маріуполя потрапили в російський полон у травні, про подальшу долю Пташки нічого не було відомо. Однак зараз країна знає, що вона жива. Але перебуває у ворожому полоні.

На відео пропагандистів, Пташка говорить українською мовою. Вона наголошує, що якщо б знову мала вибір, чи їхати в Маріуполь, все одно б поїхала. Шкодує тільки про те, що матюкалась на одному з відео, а це могла бачити її мама.

У пропагандистських субтитрах можна побачити, що росіяни називають Пташку снайпером. Хоча насправді вона медик.

Нагадаємо, що раніше в окупованої Оленівці росіяни обстріляли українських полонених. Нещодавно цей обстріл повторився знову. Більше новин читайте на kashtan.media у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору