У Києві пропонують закрити платформи метро для безпеки

На сайті петицій до Київради з’явилась пропозиція щодо встановлення захисних екранів на платформах у Київському метрополітені. Це може захистити людей від падіння на рейки.

Петицію №13070 зареєстрував Богдан Коваленко. Причиною такого заклику стало збільшення випадків падіння пасажирів і потрапляння під потяги в метро. Це призводить до травмування і навіть до загибелі людей.

Тільки днями подібні випадки були на Святошинсько-Броварської та на Сирецько-Печерської лініях. Люди випадково або навмисно опиняються під колесами поїздів.

Наявність захисних екранів може стати бар’єром, який допоможе запобігати трагічним випадкам. Захисний екран дозволяє зробити платформи закритими. Пасажири при цьому не матимуть прямого доступу до колійних рейок.

Фото: IRa Kang

Зазвичай це металева або скляна стіна з автоматичними дверима, які відчиняються разом з дверима вагонів. Тобто, коли поїзд вже зупинений. Подібні конструкції є в багатьох метрополітенах світу.

У Києві платформи відкриті. Люди можуть не втриматись, втратити рівновагу та впасти, що призводить до нещасних випадків, або стрибають, маючи суїцидальні наміри. У будь-яких випадках, екрани захисту корисні. Їх наявність робить метрополітен значно безпечнішим середовищем.

Фото: chan kahei

Петиція станом на зараз зібрала більше 600 підписів. Є майже 60 діб для того, щоб її підписати. Якщо пропозиція набере 6000 голосів киян, її буде розглянуто з офіційною відповідю.

Нагадаємо, ми раніше детально розповідали, що робити, якщо ви впали на рейки метро.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору