В Києві замінять спецперепустки для транспорту: отримати їх стане складніше

З 1 вересня в Києві планується замінити спецперепустки для транспортних засобів. Пересуватись під час комендантської години зможуть далеко не всі, навіть серед тих, хто робить це зараз. Про це повідомив комендант Києва Віктор Плахтій.

Наголошується, що існуючі перепустки часто підробляють, а порядок пересування під час комендантської години порушується. Систему отримання перепусток вирішено ускладнити. По-перше — підробити нові перепустки стане складніше. А видавати їх будуть не всім.

Згідно з новою системою, перепустки на транспорті засоби будуть отримувати лише представники сектору оборони та безпеки, а також особи, що працюють в органах держвлади та критичної інфраструктури міста.

Фото: Національна Поліція

Транспортні спецперепустки не видаватимуть цивільним особам, а також представникам об’єднань, спілок, громадських організація, благодійних фондів. Громадян при цьому закликають дотримуватись комендантської години, а також світломаскування та інших заходів з безпеки.

Нагадаємо, що комендантська година продовжує діяти в Києві щоночі, з 23:00 до 05:00 ранку. При цьому громадський транспорт працює з 6 ранку до 22-22:30 вечора.

Читайте також про автобуси та сміттєвози, які передали столиці з німецьких міст. Більше новин від kashtan.media можна знайти на нашої фейсбук-сторінці. Підпишіться та не пропускайте оновлень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору