В Києві не святкуватимуть День Незалежності через небезпеку

24 серпня, в День Незалежності України, в Києві не буде ніяких масових заходів. Їх повністю заборонили з 22 по 25 число. Про відповідне розпорядження голови військової адміністрації Києва Миколи Жирнова розповіли в “Інтерфаксі”.

Повідомляється, що зроблено це через існуючу ймовірність ракетних обстрілів столиці. Зокрема, відомо, що ворог збільшує кількість ракет в Чорному морі. Саме через небезпеку, прийнято рішення заборонити мирні зібрання, масові заходи, митинги та інше скупчення в святкові дні.

Місцеву владу при цьому закликали залучити до забезпечення життєдіяльності міста мінімальну кількість людей. А мешканців закликали особливо пильно слідкувати за сигналами повітряної тривоги та не ігнорувати її в ці дні.

Нагадаємо, що 23 серпня відзначається День державного прапора України, а 24 числа — День Незалежності України. Цього року вже у 31-й раз. Саме за Незалежність та свободу України триває боротьба з російськими окупантами, що вторглись задля позбавлення нашої країни цих здобутків.

Читайте також про заміну спеціальних перепусток для транспорту під час комендантської години. Нові будуть діяти вже з 1 вересня. Їздити містом вночі зможе значно менша кількість людей. Більше новин стосовно України та її столиці читайте на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору