Київ активно накопичує резерви на опалювальний сезон

Опалювальний сезон буде нелегким, але стабільним. Міська влада готує кадрові та технічні ресурси та резерви для того, щоб взимку в столиці було тепло. Про це розповів Дмитро Науменко, директор Департаменту ЖКІ.

Зокрема, в столиці вже завершуються гідравлічні випробування, які проводяться щорічно влітку. “Київтеплоенерго” ліквідували на тепломережах 1700 пошкоджень. Протестовані найбільш аварійні ділянки.

Фото: Viktor Film

Також перевіряються мережі електропостачання, щоб система впоралась з більш суттєвими нагрузками, та люди, якщо буде така необхідність, могли використовувати в опалювальний сезон і електричні обігрівачі.

Окрім цього, міські ТЕЦ забезпечили додатковим, резервним пальним. Також придбані резервні генератори, які можуть використовуватись в разі позаштатних ситуацій.

З 2019 року в цілому триває модернізація теплоенергетичного комплексу Києва. Реконструйовано 360 кілометрів тепломереж, які до цього не змінювались цілими десятиліттями. Виконаний ремонт на заводі “Енергія” та на ТЕЦ.

Фото: КМДА

Також про посилену підготовку до опалювального сезону за умов воєнного стану розповів мер Києва Віталій Кличко, який теж наголосив, що всі планові роботи та випробування на лініях тепломереж столиці виконуються. Тож кияни будуть забезпечені всіма необхідними послугами, включно з централізованим опаленням своїх помешкань.

Нагадаємо, що в Україні діє антитютюновий закон та перевіряють заклади на наявність кальянів. Читайте більше корисних новин на фейсбук-сторінці kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору