Президент України зустрівся з послами кількох країн, – ФОТО

Володимир Зеленський, Президент України, провів зустрічі з послами Киргизстану, Румунії, Бельгії та Іспанії. Він прийняв у них вірчі грамоти та висловив сподівання на підтримку України. Церемонія вручення грамот, як зазвичай, пройшла на території Софії Київської. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента України.

Фото: Офіс Президента України

Зеленський прийняв грамоту та поговорив з послом Киргизької Республіки Ідрисом Кадиркуловим. Президент сподівається на рішучу позицію Киргизстану щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України. Також він підкреслив, що відновлення взаємовигідної повноформатної співпраці між Україною та Киргизькою Республікою, та діалог на високому рівні важливі.

При цьому Володимир Зеленський запросив іноземних партнерів до України, наголосивши, що ми гарантуємо безпеку.

Фото: Офіс Президента України

Президент також прийняв Александру Віктора Микулу, посла Румунії, та сказав, що радий, що ця країна є серед наших друзів та стратегічних партнерів. Важливо, щоб представництва таких дружніх країн були відкриті та працювали. Він подякував Румунії, її уряду, Президенту та громадянам за підтримку. Особливо за прийняття вимушено переміщених осіб.

Фото: Офіс Президента України

Прийняв вірчу грамоту Володимир Зеленський і у посла Бельгії, Петера Ван де Вельде, та також подякував за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України народу Бельгії, її керівництву та Прем’єр-міністру.

Фото: Офіс Президента України

Привітав Президент України також посла Королівства Іспанія, Рікардо Лопеса-Аранди Хагу. Зеленський подякував за оборонну та гуманітарну допомогу від Іспанії, а також наголосив на важливості того, що Іспанія та Прем’єр-міністр Педро Санчес підтримали другий саміт Кримської платформи.

Читайте також про Національний художній музей України в Києві. Більше цікавих новин у нас на Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору