Школи Києва прийматимуть першокласників з 25 березня

Цього року, прийом у перші класи столичних шкіл вирішили розпочати раніше, ніж зазвичай. Школи Києва почнуть приймати документи з 25 березня 2024 року. Тобто, ще під час канікул. Подати заявки можна буде до 31 травня.

Про це повідомляє КМДА. За словами заступника голови столичної адміністрації, подати документи можна буде як особисто, так і поштою або електронно.

Наголошується, що в цьому році забезпечили навчання в очному (денному) форматі для багатьох учнів. Основним документом для оформлення в перший клас є заява одного з батьків.

Безпека освітнього процесу для школярів і вчителів – одна з головних умов роботи освітніх закладів столиці. Саме завдяки достатній кількості укриттів у школах Києва ми забезпечили в цьому навчальному році очне навчання майже 186 тисячам учнів, із яких майже 24 тисячі – першачки. Для зарахування дитини до першого класу достатньо заяви одного з її батьків, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених власноруч, або електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна подавати пізніше

Валентин Мондріївський

За словами Мондриївського, в якості основного критерія під час зарахування до перших класів, школи Києва розглядатимуть адреси проживання та територіальну доступність. Тобто, краще подавати заявку в школу, яка охоплює відповідні будинки.

При цьому пільги матимуть діти, батьки яких зареєстровані як ВПО (переміщені особи). Також це діти працівників конкретних закладів освіти, або ті, сестри чи брати яких вже раніше поступили до цієї школи.

При цьому заступник голови КМДА наголошує, що названі критерії є єдиними. Наприклад, внески до фондів не гарантують зарахування. Також київська влада застерігає від корупційних зборів.

Хочу наголосити, що, крім вище названих умов, для пріоритетного зарахування до перших класів жодних інших не існує. Будь-які фінансові внески до фондів, які співпрацюють із закладами освіти, є винятково добровільними та не гарантують вступу до школи. Більше того, якщо комусь із батьків намагатимуться «продавати» місця у школах, раджу звертатись до правоохоронців із повідомленням про факти корупції. Столичні заклади освіти вже максимально забезпечені і забезпечуватимуться надалі – від сучасного обладнання до побутового дріб’язку. Епоха зборів «на штори» має остаточно лишитись у минулому

Валентин Мондріївський

Нагадаємо, що ми вже раніше розповідали про реєстр освітніх документів. У ньому можна перевірити за номером та особистими даними, чи зареєстрований атестат або диплом в електронних базах. Також читайте поради про те, як не загубити дитину. Деякі способи можуть бути корисними для безпеки першокласників.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору