Нерухомість у Туреччині: пасивний дохід і отримання ВНП

Популярність турецьких міст для проживання й відпочинку постійно зростає. Нерухомість у Туреччині дорожчає, тому це гарне рішення для інвестицій або переїзду. Uptrend Homes пропонує українцям послуги з пошуку та дистанційного оформлення житла в Аланії та інших містах.

Переваги придбання квартир у Турецькій Республіці

Фото: Ramon Kagie

Великий відсоток переселенців обирає саме Туреччину. Країна має розвинуту туристичну інфраструктуру і пропонує дружні умови проживання для іноземців. Серед всіх переваг інвестування в турецьку нерухомість, можна окремо зазначити наступні фактори:

  • гарантований пасивний дохід від оренди квартир та приміщень;
  • можливість скористатись програмами для подальшого проживання;
  • вигідні умови придбання та наявність варіантів на різний бюджет;
  • наявність повного супроводу фінансових угод з боку професіоналів;
  • зростаючий потенціал нерухомості в містах біля моря.

Одним з головних факторів є висока якість житла та його вартість. Наприклад, велика та розкішна квартира неподалік від пляжу, може коштувати як аналогічна новобудова в Києві. Деякі пропозиції набагато вигідніші.

Нерухомість у Туреччині: отримання громадянства і ВНП

Фото: Dragana Novoselska

Важливо, що людина, яка інвестує в місцеву нерухомість з кадастровою вартістю понад $200.000, може офіційно претендувати на подальше проживання, разом зі своєю родиною.

Оформлення посвідки відбувається за прописаним алгоритмом. Також, за умов дотримання певних правил при подальшому проживанні, або в разі інвестування на більшу суму на початку, можна отримати громадянство Турецької Республіки.

Якщо порівнювати з багатьма європейськими та іншими країнами, умови набагато простіші, що відповідно впливає на попит.

Послуги Uptrend Homes

Компанія Аптренд Хоумс, що займається нерухомістю в місті Аланія багато років, пропонує власну програму для бажаючих переїхати в Туреччину, орендувати або придбати житло.

Спеціалісти забезпечують ознайомчий тур, онлайн-покази, юридичні консультації, а також допомогу з будь-якими процесами, включно з сервісом після продажу.

Перевагою компанії є великий досвід, завдяки якому, команді експертів і менеджерів вдається знаходити відповідні варіанти та пропонувати клієнтам релевантні об’єкти.

Покупцям гарантуються найнижчі ціни, можливість оформлювати нерухомість віддалено, навіть без власної присутності. Особам, зацікавленим у доході, заробіток пасивного формату гарантується в договорі.

Всю актуальну інформацію щодо послуг, отримання консультацій і перегляду наявних пропозицій, можна побачити на сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору