Сапфірові брекети: ТОП-5 переваг і оптові ціни на замовлення

Брекет-системи в питанні виправлення прикусу — ефективний і перевірений засіб. Сапфірові брекети https://orthosmiles.com.ua/48-sapfirovye-brekety при цьому є популярним вибором пацієнтів. Вони значно переважають металеві та інші альтернативи за декількома факторами.

Естетичний вигляд

Недоліком конструкцій з металу завжди був зовнішній вигляд. Під час носіння подібних апаратів, люди часто засмучуються через помітність цих систем.

Штучний сапфір є прозорим, тому виглядає значно краще. Він зливається з природним кольором емалі, що в поєднанні з білими ортодонтичними дугами дозволяє домогтися максимальної непомітності. Більше того, матеріал має красивий відблиск.

Стійкість до нальоту та барвників

Виробники наголошують, що додатковою перевагою матеріалу є відсутність чутливості до харчових барвників і нальоту. Тобто, сапфірові брекети не забарвлюються після їжі, залишаючись у первинному стані, за умов регулярного догляду.

Відсутність дискомфорту

Фото: Ozkan Guner

Встановлення додаткових конструкцій на зубах завжди викликає певний дискомфорт і потребує тривалого звикання. Але, враховуючи властивості кристалів, рішення з сапфіру є майже непомітним для людини, завдяки формі та складу. Ризик алергії чи появи карієсу теж мінімізується.

Міцність матеріалу

Якщо порівняти з керамікою, а тим більше з пластмасою, сапфір з кристалічною решіткою є значно міцнішим і здатний витримувати більше навантаження. Іноді він поступається за цим критерієм металу, але, зазвичай, це не впливає на повсякденну експлуатацію.

Сапфірові брекети та їх висока ефективність

Тривалість коригувального носіння, в окремих випадках може перевищувати метал, але, ефект буде не менш помітним, ніж при виборі альтернатив. Тому, враховуючи інші згадані складові, для багатьох пацієнтів це рішення стає кращим.

Стоматологічні інструменти та матеріали від OrthoSmiles

Фото: Kenny Eliason

Ортодонтичні системи можуть відрізнятись високою вартістю, тому стоматологи шукають надійного постачальника з вигідними умовами співпраці та оптовими цінами. Таким є магазин OrthoSmiles, що постачає в Україну відповідні матеріали від провідних брендів.

На сайті можна оцінити різноманітний асортимент брекетів і легко замовити найбільш цікаві варіанти. Компанія пропонує наступні умови та переваги:

  • на замовлення від ₴3000 — безкоштовна доставка;
  • наявність післяплати при купівлі на ₴500 і вище;
  • кур’єр у місті Києві та «Нова пошта» в інших містах;
  • відправлення в день замовлення і можливість термінової доставки;
  • вибір супутніх товарів, інструментів, фіксуючих засобів і деталей.

Пропонується великий вибір стоматологічного інструментарію високої якості. Також реалізуються гвинти, бори, дуги, кільця, щічні трубки, та багато іншого. Для створення заявки можна звернутись за телефонами в контактах OrthoSmiles, або здійснити оформлення безпосередньо на сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору