Київський метрополітен скоротив інтервали між поїздами

Прес-служба комунального підприємства «Київський метрополітен» повідомляє, що інтервал руху між поїздами метро скорочується до більш звичного. Метро починає ходити набагато частіше.

Нагадаємо, що з понеділка у муніципальному транспорті Києва повернули оплату за проїзд. Якщо з 24 лютого користуватись громадським транспортом можна було безкоштовно, то з 16 травня, пасажири знову вимушені платити 8 гривень за кожну поїздку.

Оплата здійснюється електронно, через додаток «Київ Цифровий», транспортною карткою, іншими засобами, чи одноразовим QR-квитком.

Джерело: КМДА

Поки метро було безкоштовним, інтервал руху був значно більшим, ніж у звичайні часи. Іноді на поїзд можна було чекати годину-півтори. Потім інтервал покращили до 30 хвилин, а втім навіть пришвидшили.

Однак тепер, враховуючі присутність оплати та суттєво більший пасажиропотік, рух у години пік зробили зручнішим — поїзди приходять кожні 5-7 хвилин. У звичайні години трохи довше, 10-15 хв.

Що стосується графіку роботи, то Київський метрополітен працює з 6 ранку до 22 вечора. Функціонують всі три лінії. Однак зачинені станції «Хрещатик», «Гідропарк», «Майдан Незалежності» та «Дніпро».

Станція метро “Дніпро”. Фото: Kasthan Media

Перехід між «Майданом Незалежності» та «Хрещатиком», відповідно, також не працює. Інші два — між «Театральною» та «Золотими Воротами», і «Палацом Спорту» та «Площею Льва Толстого», функціонують.

Наземна ділянка метро буде зачинена у разі повітряної тривоги. Також можна прослідувати на підземні станції як в укриття, через турнікет контролера.

Нагадаємо, що ми детально розповідали про історію станції метро «Академмістечко» у Києві. Незабаром на сайті Kashtan Media з’явяться цікаві матеріали про інші станції. Не пропустить — підпишиться на Facebook чи в іншої соціальної мережі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору