Подарунок з Європи: рятувальники Києва отримали нові спецавто, – ФОТО

Прес-служба КМДА повідомляє, що Віталій Кличко, мер Києва, передав рятувальникам столиці нові спеціальні авто у кількості 12 одиниць. Зокрема, це пожежно-рятувальна техніка, а також швидка допомога. Машини подарували меценати з Європи. Однак дві автівки було придбано містом.

Нові спецавто у Києві. Фото: КМДА

Кличко повідомив, що 10 машин з 12 представлених було подаровано. Moto-truck передав меценат з Польші, власник компанії, тобто — виробник цих машин. А ще 9 авто подарували громади німецьких міст.

Віталій Кличко поруч з автівкою. Фото: КМДА

Мер наголосив, що це сучасні машини, яких ще не було в Україні. Вони є великою підтримкою для рятувальних служб Києва. Наприклад, серед автівок є висока драбина, яка може досягати 10 поверху. Також 2 насосні авто, які мають великий запас води, від 600 до 2500 літрів ємкості. Додатково представлена автоцистерна, яка взагалі містить 42,5 тони.

Столичні рятувальники. Джерело: КМДА

Також отримано автобус та оперативний рятувальний автомобіль, які допоможуть діставатись деяких надзвичайних ситуацій та швидко вирішувати їх.

Презентація машин. Фото: КМДА

Окрім презентації машин, Віталій Кличко також вручив подарунки двом юнакам, які проявили героїзм. 11-класник гасив пожежу у лісі до прибуття вогнеборців, а 6-класник допоміг вибратись сестрі після обстрілу.

Мер Києва та рятувальники столиці. Джерело: Київська адміністрація

Нагадаємо, що у Києві повернули оплату проїзду. Муніципальний транспорт більше не безкоштовний. Нещодавно ми також розповідали про історію станції метро “Академмістечко”.

Щоб читати новини столиці першими — підпишиться на наш фейсбук. Там регулярно з’являються всі анонси сайту Каштан Медіа.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору