Херсонські кавуни вивозять до Краснодару, – ФОТО

В мережі розповсюджується інформація про викрадення українській сільгосппродукції з окупованих територій в російські міста. Наприклад, Агропортал з посиланням на телеграм-канали побачив, як в Краснодарі продають херсонські кавуни.

На одному з російських телеграм-каналів, кавуни назвали “трофейними”, приложив до запису фото. На якому можна побачити на кавунах наліпки з символікою російських окупантів (літера Z). На іншому фото напис “Арбуз Херсон” з ціною.

фото з російських телеграм-каналів

Ціна крадених кавунів дорівнює 25 рублям за кілограм. За сучасним курсом це 15-16 гривень.

Продають херсонські кавуни на одному з ринків міста Краснодар. А саме в мікрорайоні під назвою “Містечко ім. Жукова”. Зазначається, що в цьому районі в основному проживають відставні військовослужбовці армії агресора.

Це далеко не перший випадок, коли російські агресори крадуть продукцію з окупованих українських територій. Окрім кавунів, вони масово вивозять пшеницю, насіння соняшнику, обладнання фермерів та інші сільгосптовари та їжу.

В українських магазинах при цьому ситуація з кавунами гірше, ніж в минулих роках, саме через тимчасову окупацію Херсону та частково Херсонщини, саме де вирощуються овочі та кавуни.

Нагадаємо, що в Україні суттєво скоротився експорт яєць. Теж через війну. Читайте більше новин на фейсбуці kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору