В місті Люксембург один з бульварів назвуть Київським

Місто Люксембург прийняло рішення назвати одну з крупних нових вулиць на честь Києва. Про це, посилаючись на українську громаду повідомляє “Європейська правда”. Майбутній Київський бульвар — це вулиця №3, яка повинна стати “Південними воротами” в місто.

На бульварі ходитимуть популярні у Люксембурзі трамваї, які є альтернативою метрополітену. До речі, спочатку бульвар хотіли назвати Boulevard de Kiev, однак, враховуючи українську граматику та міжнародний стандарт, в якому пишеться Kyiv від “Київ” а не Kiev від “Киев”, муніципалітет затвердив назву Boulevard de Kyiv, Capitale de l’Ukraine, підкресливши, що це назва на честь столиці України.

Важно, що Люксембург допомагає Україні не тільки висловлюванням підтримки, а навіть фінансово, виділив 15% оборонного бюджету на потреби ЗСУ. За це Президент України дякував прем’єр-міністру Люксембургу.

Нагадаємо, що в Києві нещодавно з’явився Канадський сквер, на честь дружби з цією країною. Читайте більше цікавих новин від kashtan.media на фейсбук-сторінці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору