Голосіївський район Києва залишиться без метро на півроку

Через необхідність проведення термінового ремонту в тунелі, Оболонсько-Теремківська (синя) гілка Київського метро працюватиме в обмеженому режимі з 9 грудня. Проїзд буде організовано до станції «Либідська» від ст.м. «Героїв Дніпра».

Рішення робити терміновий ремонт на перегоні між «Либідською» та «Деміївською» прийняла Постійна комісія КМДА, що піклується питаннями надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки.

Як вже згадувалось, проїзд між «Героїв Дніпра» на Оболоні та станцією метро «Либідська» буде продовжуватись. Натомість, станції «Деміївська», «Теремки», «Васильківська», «Іподром», «Голосіївська» та «Виставковий центр» будуть відкриті лише в якості укриття. Поїзди з 9 грудня цими станціями не курсуватимуть.

Фактично, весь Голосіївський район тимчасово залишається без метрополітену. Натомість, міська влада подбала про питання перевезення, тому буде альтернатива в вигляді дублюючих маршрутів наземного транспорту.

У метрополітені наголосили, що питання ремонту невідкладне. Воно пов’язано з безпекою пасажирів. Ремонт необхідний, щоб у подальшому уникнути надзвичайних ситуацій. Ці тунелі будувались у 2008-10 роках.

Згідно з попередніми розрахунками, планується проводити роботи приблизно 6 місяців. Спеціалісти проведуть обстеження та стабілізують конструкції.

Нагадаємо, що нещодавно Віталій Кличко офіційно відкрив чергову ділянку Великої Кільцевої дороги. Не пропустить оновлення інформації щодо столичного транспорту — читайте Kashtan.media на Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору