Віталій Кличко відкрив нову ділянку Великої Кільцевої в Києві

Мер Києва Віталій Кличко, в своєму телеграм-каналі розповів про відкриття нової дороги в районі Оболоні. Це продовження Великої Кільцевої дороги від Оболонського проспекту до вулиці Богатирської.

Ця ділянка стала вже третьою, будівництво якої завершено з 2016 року. За словами Віталія Кличка, це фактично Північна об’їзна дорога.

Голова КМДА та мер столиці також анонсував продовження цієї дороги та подальше будівництва тунелю під Дніпром. За словами Кличка, місто зобов’язалось побудувати під’їзну дорогу до майбутнього тунелю, який з’єднає правий і лівий береги. Виходитиме він на Троєщину.

Тунель — це проект Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. І агенство має його побудувати. Ми свої зобовʼязання крок за кроком виконуємо.

Віталій Кличко

Мер наголосив, що вже сьогодні затори на Богатирській мають зменшитись, оскільки новою ділянкою піде частина транспорту.

Будівництво цих ділянок і подальше продовження Великої Кільцевої — це важливо, оскільки таким чином дорога підводиться до майбутнього тунелю. Коли він буде побудований державою, навантаження на наявних дорогах має значно зменшитись, разом з транзитним транспортом, який зараз використовує мости через Дніпро та прямує через центр міста.

Окрім цього, це має вплинути на екологію, бо накопичення загазованості зменшиться разом з транспортним навантаженням. Відкрита сьогодні ділянка має протяжність 1,1 км, а загальна відстань трьох побудованих ділянок — 3 км.

Нагадаємо, що декілька днів тому Віталій Кличко відкрив Подільсько-Воскресенський мостовий перехід. Це був один з найбільш очікуваних проектів столиці.

Читайте більше новин про розвиток Києва на Kashtan Media. Для цього підпишіться на наш Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору