Благодійна ініціатива Circle of Toys: подаруй іграшки або книги дітям

Різдвяні та новорічні свята — вдалий час, щоб робити подарунки й здійснювати мрії. Find Refuge, мережа допомоги, запустила ініціативу під назвою Circle of Toys. Проєкт закликає дарувати іграшки та книги дітям, батьки або опікуни яких собі цього дозволити не можуть.

Як працює платформа

На окремому сайті проєкту є можливість зареєструватись у якості дарувальника або отримувача іграшки. Сім’ї, які не можуть дозволити покупку, створюють окрему заявку з інформацією про дитину та її мрію. Зазвичай це дуже прості речі — різноманітні ляльки, дитячі книги, конструктори, м’ячі, м’які іграшки.

Станом на зараз, вже зареєстровано більше 15 тисяч відповідних заявок. Зокрема, мова про дітей з багатодітних родин, переміщених осіб, і не тільки.

Концепція сайту передбачає можливість дізнатись, про яку саме іграшку мріє дитина, та напряму, самостійно відправити її, без посередників. Важливо, що доставку теж має оплатити дарувальник, щоб для сімей, що залишили заявку, це було повністю безкоштовно.

Що можна подарувати

У залежності від заявки, відправити можна будь-які зі згаданих вище або інших подібних речей. Це можуть бути або нові, тільки куплені іграшки, або вже вживані, але обов’язково в справному та гарному стані. Не брудні й не зламані.

Як долучитись до акції Circle of Toys

Щоб прийняти участь, для початку, необхідно зайти на сайт circleoftoys.online, де можна детальніше дізнатись всі подробиці й правила акції.

Далі потрібно натиснути «поділитися іграшкою» та пройти реєстрацію по передбаченій формі. Там вказується ім’я, телефон і електронна пошта, місто та мова.

Після цього, можна подивитись на наявні заявки, обрати одну або декілька, за власним бажанням, чи відповідністю до наявних речей, зробити фото іграшки для модерації та відправити подарунок.

Організатори акції наголошують, що прийняти участь в цієї ініціативі можуть не лише окремі люди, але й цілі організації чи компанії, яким пропонується стати партнерами проєкту.

Також, зробити свій внесок можна не лише перебуваючи в Україні. У рамках цієї ініціативи, вже з 17 інших країн українським дітям надіслали іграшки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору