Київським метрополітеном курсуватиме патріотичний поїзд, – ФОТО

Віталій Кличко, мер Києва, розповів про запуск яскравого арт-поїзду у столичному метрополітені. Патріотичний поїзд вже можна помітити на Святошинсько-Броварській гілці метро. Також повідомлено про отримання гуманітарної допомоги.

Гуманітарна допомога для станцій метро

Фото: КМДА

Завдяки сприянню Міжнародної Організації з Міграції, у підземних станції Київського метрополітену покращили умови. Під час повітряних тривог, людям, що укриваються від ракетних обстрілів, буде комфортніше, ніж раніше.

Фото: КМДА

Кличко уточнив, що серед отриманої допомоги, є розкладні стільці, матраці та ковдри:

Київський метрополітен – один із об’єктів критичної інфраструктури столиці, що укриває десятки тисяч людей під час атак росіян. Сьогодні 46 підземних станцій працюють у цілодобовому режимі як укриття. Станції забезпечені питною водою, санітарними вузлами, вентиляційною системою, мережею інтернет. Ми не припиняємо поліпшувати умови перебування киян на підземних станціях метрополітену під час повітряних тривог. І сьогодні комунальне підприємство «Київський метрополітен» отримало гуманітарну допомогу від Міжнародної Організації з Міграції. Це – 10 500 розкладних стільців, 1500 ковдр та 1500 матраців.

Віталій Кличко

Наголошується, що все обладнання розподіляють рівномірно. Щоб отримати розкладні стільці під час тривоги — потрібно звернутись до персоналу. А ковдри з матрацами призначені для тривалого укриття мешканців, якщо тривога не припиняється більше 12 годин.

Патріотичний поїзд

Фото: КМДА

Мер Києва, окрім цього, вже проїхався поїздом, який розмальовано в патріотичному українському стилі. Цей проект став подарунком місту від компанії художників з муралів “Paint Hunters”. Вони розписали поїзд без залучення бюджетних коштів.

Фото: КМДА

На вагонах, зокрема, є зображення квитів, українських символів та написи з відомими фразами “Все буде Україна” та “Доброго вечора, ми з України”. Відомо, що курсуватиме цей арт-поїзд червоною, Святошинсько-Броварською гілкою.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що робити, якщо ви впали на рейки у метро. Підпишіться на наш Facebook та читайте більше цікавих новин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору