В Києві до Дня української писемності та мови киянин пробіг 33 літери української абетки

До Дня української писемності та мови рекордсмен України Всеволод Севастьянов створив новий незвичний біговий маршрут – а саме 33 літери української абетки. Свою ініціативу автор бігового проекту #CreativeRunDvizh об’єднав під єдиним хештегом #біжуукраїнською.

Фото: Венгер Богдан

“Ідея проекту полягає в тому, щоб через біг привернути увагу до важливості спілкування рідною мовою, тим паче зараз, під час війни. Крім того, я хочу заохотити як найбільшу кількість людей піклуватися про своє психологічне та фізичне здоров’я”, – зазначив автор бігового проекту, який також завдяки своїй ініціативі збирає гроші на додаткове зимове екіпірування підрозділу, де служить його брат.

Фото: Венгер Богдан

Долучитися до бігової ініціативи може кожен українець у будь-якій точці світу. Необхідно лише відкрити мапу, прокласти по ній та в уяві певний маршрут, який нагадуватиме літеру та пробігти його, зафіксувавши тренування в будь-якому біговому додатку. Після цього залишиться тільки опублікувати скріншот пробіжки в соціальних мережах з хештегом #біжуукраїнською та #CreativeRunDvizh. І за можливості задонатити будь-яку суму на банку автора цієї бігової ідеї

https://send.monobank.ua/jar/5Z5hhNh25i

картка 5375 4112 0038 6709

PayPal vsevolod3332@gmail.com

Загальна дистанція всіх літер зайняла більше 30 кілометрів, а на реалізацію бігових маршрутів бігуну знадобилося три дні.

Для створення своїх бігових малюнків Всеволод Севастьянов використовує тематичні мобільні додатки, які фіксують маршрут пересування під час пробіжки та результати бігових тренувань.

Фото: Венгер Богдан

“Сьогодні підтримка власного фізичного здоров’я є необхідністю та дуже важлива для кожного. Це дає можливість не тільки тримати себе в формі, але й виокремлює час для роздумів чи медитації. Головне також не забувати про відповідне екіпірування та його особливості, особливим вважаю зручність саме спортивного якісного взуття. Так нещодавно я став одним з перших власників нової моделі Saucony в Україні. Про це мені сказав консультант в магазині. До речі, вони виявилися дуже зручними і вже навіть встиг встановити особистий рекорд на довгому тренуванні, бігаючи з темпом 5 хв/км, що на хвилину швидше.” – прокоментував автор бігової ідеї.

До речі, в колекції рекордсмена – нестандартні бігові маршрути з Хрещатику, Подолу, Ботсаду, Дарниці, Позняків, Русанівки. Малюнки нагадують форми як тварин (динозавр, лама, собака, коала, слон та ін.), так і обриси, присвячені різним ситуативним подіям (національні свята, ігри збірної з футболу, період вакцинації).

Нагадаємо, що 17 вересня 2021 року у київському парку Муромець киянин Всеволод Севастьянов пробіг свій 51-й авторський малюнок у незвичному GPS форматі, тим самим встановивши Рекорд України з найбільшою колекцією бігових GPS-треків, який зафіксував Національний Реєстр Рекордів України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору