В Києві триває відновлення пошкоджених будинків, – ФОТО, ВІДЕО

Мер Києва Віталій Кличко розповів про відновлення деяких пошкоджених житлових будинків у Києві, а також показав, як триває цей процес. Наразі відновлюють 11 будівель, які в результаті російських обстрілів зазнали найбільших руйнувань.

Фото: КМДА

Це першочергові об’єкти, завершити роботи на яких планується до початку опалювального сезону. Окрім будинків, відновлюються деякі інфраструктурні об’єкти.

Фото: КМДА

Зокрема, маються на увазі будинки на вулицях Чорнобильська, Кошиця, Крушельницької, Богатирській, Ірпінській, пр. Свободи та Лобановського, а також по 2 будинки на вулицях Гаврилишина та Котельникова.

Всього в Києві пошкоджено більше 640 об’єктів інфраструктури та житлового фонду, серед яких 53 заклада освіти, 15 охорони здоров’я, 197 житлових, 5 соціальних та 12 культурних. Для відновлення 360 з них виділили майже 600 мільйонів гривень з резервного фонду, та ще 200 від Уряду.

Фото: КМДА

Нагадаємо, що тепер в столиці наземний транспорт буде зупинятись під час тривоги, а для купівлі антибіотиків знадобиться рецепт від лікаря. Читайте більше новин на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору