Деякі трамваї та автобуси Києва змінять маршрут

Перший заступник голови КМДА, виступаючі в ефірі телеканалу “Київ” повідомив, що у столиці 21 та 22 травня, кілька трамвайних та автобусних маршрутів змінять свій рух. Названо причини та подробиці змін.

Зокрема, трамвайні маршрути №14 та №18 будуть ходити інакше, оскільки на коліях по вул. Глибочицький триватиме ремонт. Це ділянка від вул. Січових стрільців до Контрактової площі. Рух буде організовано через ділянку 15-го трамваю, по колії проспект Відрадний — вулиця Старовокзальна.

Трамвай. Фото: Slava Saveljeva

Також Микола Поворозник повідомив про зміну маршрутів кількох автобусів 21 травня. Це №2, 49, 87, 61, 98 та 95. Однак, це вже не через ремонт доріг, а через організовані продовольчі ярмарки. Вони будуть проходити вулицями Сержа Лифаря, Амвросія Бучми та Героїв Севастополя.

Допоки ярмарки будуть на місці, автобуси реорганізують наступним чином:

№2 від Булгакова до проспекту Відрадного, через Вацлава Гавела та Академіка Каблукова.

№49 буде їхати від зал. Пл. «Лівий Берег» та до вул. Бучми через просп. Тичини та Дніпровською набережною.

№61 поїде по вул. Радунська, Градинська, Оноре де Бальзака, Цвєтаєвої, Маяковського, Лифаря, Закревського, Драйзера, Романа Шухевича, Дашкевича, Перова, Микитенка, Райдужна, зал. пл. «Троєщина». Зворотній рух трохи відрізняється.

№87 їхатиме до Митрополита Шептицького від «Осокорків», по вулиці Бучми, а потім проспектом Павла Тичини та Березняківською вулицею.

Автобус. Фото: Maksim Zhashkevych

№95 збирається об’їжджати також через просп. Тичини та Дніпровську набережну.

№98 від Радунської, Будищанської, по Бальзака, Цвєтаєвої, Маяковського, Лифаря, Пухівської, та ТЕЦ-6.

Нагадаємо, що у Києві збираються відкрити 6 комунальних кінотеатрів. Також ми раніше розповідали про станцію метро «Академмістечко».

Новини з Kashtan Media зручніше читати, якщо підписатись на наш телеграм-канал.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору