Киянка року: Віталій Кличко нагородив переможниць конкурсу

Віталій Кличко, мер Києва, привітав та вручив нагороди жінкам, які стали переможницями щорічного конкурсу «Киянка року – 2021». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Киянка року. Фото: КМДА

Цьогоріч, нагороди отримали 14 жінок, які є медиками, волонтерками, культурними та громадськими діячками.

Кличко наголосив, що зазвичай цю зустріч проводили до Міжнародного дня захисту прав жінок. Однак цього року нагородження перенесли через повномасштабну війну. Мер нагадав, що Київ намагались взяти штурмом, однак столиця вистояла, завдяки Збройним Силам, Територіальній обороні, добровольцям. Та все одне, боротьба триває.

Нагородження. Фото: КМДА

Віталій Кличко подякував жінкам, яких нагороджував званням “Киянка року” за їх патріотизм, силу духу та відданість державі. Додатково мер привітав їх з Днем вишиванки.

Кличко у вишиванці. Фото: Віталій Кличко

До речі, з Днем вишиванки, який святкується сьогодні, 19 травня, Кличко також привітав всіх українців, оприлюднивши світлину у традиційному одязі з кабінету. Мер зауважив, що йому спеціально на перемогу пообіцяли вишити нову сорочку.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про відкриття кінотеатрів Києва, а також про зміну руху деяких трамваїв та автобусів. Більше цікавих новин та статей є на Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору