Обираємо гардероб на весну: трендові кольори та принти весни 2024

З приходом весни кожна жінка намагається освіжити гардероб, щоб виглядати більш привабливо та сучасно. Одним із визначальних аспектів, на який зважають при виборі одягу є кольорова гама. Вона міняється кожного року і іноді досить кардинально. Весна 2024 не виключення. Якщо того року були в тренді пастельні кольори, то цього – яскраві. Які саме – зараз розповімо.

Хто визначає трендові кольори

Фото: Christina Rumpf

Модні відтінки сезону з’являються не просто так. Їх визначає спеціальна установа – інститут кольору Pantone. При виборі враховуються сезонні зміни, настрої суспільства та подіумні тенденції, стокові кадри стрітстайлу з різних країн, навіть пресети та стилі, в яких оформлюються блоги в соцмережах.

Аналіз всіх цих факторів дає вченим можливість вибрати найбільш популярні відтінки, які потім заявляються як трендові. На цю інформацію орієнтуються модельєри, виробники одягу і жінки, які бажають виглядати сучасно.

Топ кольорів весни-2024

Фото: Christian Chen

Після сірої зими, тенденції змінюються на користь одягу. Тож, аби виглядати стильно, у весняний гардероб варто обирати речі наступних відтінків:

 • Насичений червоний. Він легко поєднується з базовими кольорами і контрастними, як синій чи жовтий. Також речі червоного кольору можна використовувати як акцент.
 • Сяючий білий. Багато хто сприймає цей колір як святковий. Одяг в сяючому білому кольорі дійсно виглядає розкішно і цією весною можна не стримувати в собі бажання виділитися з натовпу. Тим більше, що сьогодні в моді в’язані сукні, тож чому б не обрати затишну обновку білого кольору.
 • Блакитний. Один з відтінків, який виграшно виглядає на будь-якій жінці. Він добре поєднується з пастельними і яскравими кольорами, і в залежності від комбінації можна досягти різного ефекту.
Фото: Cam Morin

Купити жіночий одяг недорого в таких кольорах можна на платформі Shafa. На сайті є безліч пропозицій від українських виробників, стокових та брендових речей, серед яких можна знайти обновки, відповідно до тенденцій.

Фото: The Nix Company

Загалом, як бачимо мода весни 2024 року на стороні виразних відтінків і вони дійсно допоможуть виділитися з натовпу. Але щоб виглядати дійсно відповідно трендам, варто звернути увагу і на узори на тканинах, які стануть справжньою родзинкою та акцентним елементом.

Топ принтів весна-2024

Фото: Becca Mchaffie

Сучасні тенденції дуже різноманітні і багато з них тягнуться з минулих сезонів. Тож, серед модних принтів весни 2024 року, відмітимо:

 • квіткові. Особливо на піку популярності монохромні та графічні квітки. Також можна обирати одяг з об’ємними елементами (аплікаціями чи нашивками);
 • хижі. Так, леопардовий принт все ще в тренді. Причому як в класичних відтінках, так і в неонових;
 • горошок. Це універсальний принт, який підходить жінкам різного віку. Проте враховуйте розмір «гороху». Для тендітних дівчат це має бути дрібний принт, а на жінках з шикарними формами – крупний;
 • клітинка. Цей принт регулярно входить в число трендів різних сезонів. І в 2024 році він актуальний для весни. Причому, особливий писк – затишна клітинка тартан. Цей принт буде виграшно виглядати на спідницях, сукнях чи костюмах;
 • смужка. Тонка вертикальна полоса, яка трохи нагадує офісний стиль 90-х років знову набирає популярність. Для того аби виглядати стильно можна обрати смугасту сорочку чи костюм, або навіть сукню чи топ.
Фото: Lucas Hoang

Загалом, як бачимо, мода цього сезону дуже лояльна, що полегшує вибір обновок. Проте, недостатньо купити речі у відповідному кольорі чи дизайні. Щоб виглядати стильно, треба вміти їх поєднувати. Є кілька прийомів.

Особливості поєднання речей

Далеко не всім вдається вміло комбінувати одяг яскравого кольору та з принтами. Частіше виникає ефект «масляного масла», коли образ, хоч і створений з дотриманням тенденцій, виглядає картато і недоречно. Аби уникнути такого результату треба використовувати прості прийоми:

 • не поєднувати кілька принтів;
 • акцентною мати бути одна деталь;
 • кольори поєднувати з урахуванням виразності. Для яскравих – підбирати базу в стриманих відтінках.

Загалом, в цьому питанні краще трохи «недостатньо», ніж «занадто». Бо в першому випадку ви будете виглядати стримано елегантною, а в другому – наче немає смаку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору