У Києві планується реконструкція мікрорайонів зі старими будинками

Постійна комісія Київської міської ради, яка займається питаннями архітектури, містобудування та земельних відносин, 6 липня підтримала проект рішення щодо реконструкції кварталів та мікрорайонів із застарілим житловим фондом. Мета — покращення умов проживання. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Фото: Київрада

Відомо, що проект ініціювали депутати Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко. Вони вважають, що до питання оновлення старого житлового фонду необхідно підійти комплексно. Ці будівлі майже вичерпали свій ресурс. Реконструкції потребують інженерні мережі, пристосованість для маломобільних груп, енергоефективність, норми ізоляції та інше.

Замість того, щоб постійно займатись точковим ремонтом проблемних застарілих будівель, краще провести комплексну реконструкцію. Таку програму розробив “Інститут Урбаністики”. В основному до програми увійшли об’єкти барачного типу, а також “Хрущовки”, побудовані у минулому сторіччі.

Фото: kashtan.media

Реконструкція забезпечить комфортні та безпечні умови для мешканців, а також покращить ефективність використання територій. Окрім цього, з’явиться можливість надходження інвестицій та подальшого розвитку міста.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ситуацію навколо первинного ринку нерухомості у Києві. Підпишіться на kashtan.media у фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору