Віталій Кличко: якщо приїхали до Києва — зареєструйтесь

Мер Києва закликає вимушених переселенців, які опинились у столиці, зареєструватись офіційно. Про це Віталій Кличко сказав в ефірі телемарафону. За словами мера, це необхідно робити, щоб отримувати всі необхідні сервіси та допомогу.

Віталій Кличко зазначив, що на даний час у Києві зареєстровано вже майже 90,000 переселенців. При цьому значна частина ще не зареєстрована. Вони проживають у родичів та друзів. Однак, щоб робота з переселенцями стала систематизованою, діяли пільги, сервіси — необхідно обов’язково зареєструватись.

Консультації для вимушених переселенців надаються у спеціальних центрах, які створені у травні. Там допомагають з отриманням пільг, роботи, з питань влаштування дітей до садочків та шкіл. Допомога також надається соціальними службами. Переселенцям видають продуктові набори, забезпечують консультації юристів, психологів.

Нагадаємо, що тим, хто повернувся до Києва, надали корисні поради. Також ми розповідали, що у столиці почали курсувати кілька тролейбусних маршрутів. Контактна мережа була пошкоджена, поступово її відновлюють. Більше цікавих матеріалів kashtan.media читайте на фейсбуці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору