Знищено більше 37,000 росіян: статистика ворожих втрат

Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє про оновлені бойові втрати російських військ за час повномасштабної війни з 24 лютого по 10 липня. Загалом ліквідовано близько 37,300 осіб. Також знищено багато техніки.

Наприклад, ворог втратив приблизно 1641 танк. Також 834 артилерійські системи більше не стріляють. Бойових машин знищено 3823 одиниці. В цілому за війну ворог втратив 247 систем залпового вогню.

Знищено також 108 ворожих систем ППО. Збито 217 літаків та 188 гелікоптерів, один з яких за останню дому. Окремо зазначено 676 БПЛА, 2 з яких за день.

Над Україною збито 155 російських крилатих ракет, потоплено 15 кораблів та катерів. Автомобільної техніки та цистерн — 2694 (7 за день). Спеціальної техніки — 66 одиниць.

Статистика ворожих втрат на 10 липня. Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Уточнюється, що більше всього втрат росіяни несуть на Краматорському напрямку. Наведені дані приблизні. Підрахунок щодня оновлюється.

Нагадаємо, що вимушеним переселенцям, які постраждали від війни та приїхали до Києва, краще зареєструватись. Це дозволить отримувати в столиці пільги, виплати та іншу допомогу.

Читайте більше українських новин від сайту kashtan.media на сторінках наших соціальних мереж. Зокрема ми публікуємо кожен матеріал у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору